logo DOBreKominki.com

508 680 680

wiz2-Breccia-Sardia

Przykładowy projekt kominka z wykorzystaniem wkładu z boczną szybą.

    Projekt uwzględnia rzeczywiste wymiary materiałów które maja być użyte do budowy kominka, oraz kolorystykę np. kamienia, wkładu oraz kratek. Inwestor po realizacji pzez nas kominka nie jest zaskoczony efektem końcowym. Wymiary zabudowy którymi posługujemy się na każdym etapie realizacji od projektu do końca budowy są niezmienne, oczywiście mogą ulec zmianie na życzenie klienta.

 

breccia  crema  materiał materiał materiał

REALIZACJA PROJEKTU

nowoczesny-z-boczna2

WYKORZYSTANE MATERIAŁY

   Kominek z wkładem Maja 12kW BS P (bez szprosa). Przyłącza kominowe wykonane są z blach stalowych czarnych w gatunku DC01 o grubości 2,0[mm]. Stosuje się je jako przyłącza do odprowadzenia spalin z kominków i urządzeń grzewczych na paliwa stałe (pracujących bez kondensacji), gdzie temperatura spalin może dochodzić do 1000[ºC]. Elementy rurowe spawaną są techniką LASEROWĄ. Ze względu na komin ceramiczny wykorzystana została wkładka tworząca dylatację. Zabudowa prosta z karton-gipsu ognioodpornego mająca w swojim wnętrzu komorę grzewcza całkowicie zaizolowaną wełna skalną firmy Paroc oraz komorę dekompresyjną. Kratki na kominku typu LUFT narożnikowy oraz Fresh. Wszystkie kratki w kolorze grafitowym. Elementy z kamienia na kominku wykonane zostały z włoskiego marmuru Breccia Sardia. Płyta pod wkładem "L-ka" w jednym kawałku bez łączeń pogrubiona na 90mm, cokolik przypodłogowy oraz elementy wokół wkładu. Wszystkie elementy zacięte na 45* z łączeniami na fazie (łączenia niewidoczne).

logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy logo firmy